ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2021-2022

Το μάθημα της ιταλικής γλώσσας (Α’ εξάμηνο) για τους φοιτητές των παρακάτω τμημάτων θα γίνει δια ζώσης κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ 16.00-18.30 στην ΑΙΘΟΥΣΑ 104 Ν.ΚΤ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΉΣ (1ος όροφος, κοντά στα ασανσέρ). Θα ήταν καλό να κάνετε εγγραφή στο μάθημα στην πλατφόρμα e-learning του ΑΠΘ (link: https://elearning.auth.gr/course/view.php?id=13802). Αν δεν μπορείτε να γραφτείτε μόνοι σας, μπορείτε να στέλνετε email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με το ονοματεπώνυμό σας και το ΑΕΜ. Όλες οι ανακοινώσεις που αφορούν το μάθημα (διδακτικό υλικό, κ.λπ.) θα ανεβαίνουν εκεί. ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ: 18/10/2021.

• ΤΜΗΜΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛ. (ΙΤ101)
  • ΤΜΗΜΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛ. (ΥΠΟ-03) (παλιό πρόγραμμα)
  • ΤΜΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛ. (ΞΓ0301)
  • ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΙΤΛ1)
  • ΤΜΗΜΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΥΓ3401)
  • ΤΜΗΜΑ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΓΝ2014)
  • ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΝΠ-10)
  • ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
  • ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (παλιό πρόγραμμα)

ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ:

ΔΕΥΤΕΡΑ 15.00-16.00 & ΤΕΤΑΡΤΗ 11.00-12.00

ΓΡΑΦΕΙΟ 410 Ν.ΚΤ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ (4ος όροφος)

κατόπιν ραντεβού με email στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή μέσω skype: elen papadaki.

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΑ, ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ Ή ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ).