Πρόσκληση Υποβολής Υποψηφιοτήτων του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Π.Μ.Σ.) «Σημειωτική, Πολιτισμός και Επικοινωνία» για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024

Η Επιτροπή Προγράμματος Σπουδών (Ε.Π.Σ.) του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Π.Μ.Σ.) «Σημειωτική, Πολιτισμός και Επικοινωνία» των Τμημάτων Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας, Ιταλικής Γλώσσας και Φιλολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής, Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών και Αρχιτεκτόνων Μηχανικών της Πολυτεχνικής Σχολής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης  στη συνεδρίαση αριθμ.27/30-06-2023 αποφάσισε την προκήρυξη για εισαγωγή τριάντα (30) πτυχιούχων στο πρόγραμμα.

Δείτε περισσότερα εδώ