ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ "Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ"

Η εφημερίδα Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ, με γνώμονα την πολύπλευρη ενημέρωση των νέων επιστημόνων στην αρχή της διαδρομής τους, στηρίζει και επιβραβεύει τους πρωτοετείς φοιτητές όλων των πανεπιστημιακών σχολών της χώρας οι οποίοι πρώτευσαν στις πανελλήνιες εξετάσεις 2016. Στο πλαίσιο αυτό, προσφέρει στους τρεις (3) πρώτους εισαχθέντες/-είσες φοιτητές/-τριες ένα χρόνο δωρεάν συνδρομή στην ηλεκτρονική έκδοση (e-paper) της εφημερίδας Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ.

Η συνδρομή αφορά όλες τις εκδόσεις της εφημερίδας και ισχύει για ένα χρόνο από την ημερομηνία εγγραφής. Για τη διαδικασία εγγραφής οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να τηλεφωνήσουν στο τμήμα συνδρομών 210 4808232 ή να στείλουν e-mail στο ipad@kathimerini.gr.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 54 επισκέπτες και κανένα μέλος