Ανακοίνωση διοργάνωσης διεθνούς φωτογραφικού διαγωνισμού με τίτλο: "Colors of the Silk Roads" PHOCOS 2020

Σας ενημερώνουμε ότι στην ιστοσελίδα του Τμήματος Διεθνών Σχέσεων (http://international-relations.auth.gr/el/node/2044) έχει αναρτηθεί ανακοίνωση από το Silk Road Universities (SUN) Network, στο οποίο το ΑΠΘ είναι μέλος.

Αφορά πρόσκληση συμμετοχής προπτυχιακών και μεταπτυχιακών φοιτητών στον διεθνή φωτογραφικό διαγωνισμό με τίτλο: “Colors of the Silk Roads” PHOCOS 2020.

Στον νικητή του διαγωνισμού θα απονεμηθεί βραβείο και θα καλυφθούν όλα τα έξοδα συμμετοχής του (οδοιπορικά, διαμονή, διατροφή, περιηγήσεις) στην 6η Γενική Συνέλευση του SUN. Σε δύο ακόμη βραβευθέντες (Excellence Award) θα καλυφθούν τα έξοδα διαμονής, ενώ οι συνολικά 18 φωτογραφίες που θα βραβευθούν, θα δημοσιευτούν έντυπα και ηλεκτρονικά.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 112 επισκέπτες και κανένα μέλος