Ημερίδα των τμημάτων Ιταλικής και Γαλλικής γλώσσας και φιλολογίας με θέμα «Προβλήματα συμπεριφοράς στο σχολείο και τρόποι διαχείρισης τους»

Σας προσκαλούμε στην Ημερίδα με θέμα:

«Προβλήματα συμπεριφοράς στο σχολείο και τρόποι διαχείρισής τους»,

που διοργανώνεται από τα Τμήματα Ιταλικής & Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης.

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στις 11 Μαΐου 2018, στο Νέο Κτήριο Φιλοσοφικής Σχολής, Αίθουσα 108 (1ος όροφος) και θα διαρκέσει από τις 9:00-15:00.

Θα χορηγηθούν βεβαιώσεις παρακολούθησης.

Για να παρακολουθήσετε την Ημερίδα, κάνετε προεγγραφή μέσω της ιστοσελίδας της Ημερίδας, συμπληρώνοντας την φόρμα εγγραφής στο κάτω μέρος της σελίδας.

Σύνδεσμος: https://pedagogytheories.wixsite.com/studentconference/eggrafi

Η οργανωτική επιτροπή:

• Αντώνης Βεντούρης (Συντονιστής)
  • Κορίνα Αστερίου
  • Αθηνά Βαρκάρη
  • Θαλάσσια Κοντίνο
  • Ελένη Κοσμίδου
  • Θέκλα Χατζηγεωργίου
  • Ηλέκτρα Χόικα

Δείτε εδώ το ωράριο λειτουργίας των βιβλιοθηκών του Τμήματος.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 33 επισκέπτες και κανένα μέλος