Νέο ΔΠΜΣ - «Γλώσσες, Επικοινωνία και Διοίκηση Υπηρεσιών Εκπαίδευσης στο σύγχρονο κοινωνικό, οικονομικό και τεχνολογικό περιβάλλον»

Ίδρυση Δ.ΠΜ.Σ. «Γλώσσες, Επικοινωνία και Διοίκηση Υπηρεσιών Εκπαίδευσης στο σύγχρονο κοινωνικό, οικονομικό και τεχνολογικό περιβάλλον»

Το Τμήμα Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Τομέας Γλωσσολογίας και Διδακτικής) σε συνεργασία με τα Τμήματα Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας και Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής, της Φιλοσοφικής Σχολής, Α.Π.Θ. και το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών, Α.Π.Θ. ίδρυσαν Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπυχιακών Σπουδών (Δ.Π.Μ.Σ.) με τίτλο ««Γλώσσες, Επικοινωνία και Διοίκηση Υπηρεσιών Εκπαίδευσης στο σύγχρονο κοινωνικό, οικονομικό και τεχνολογικό περιβάλλον».

Το Δ.Π.Μ.Σ. θα προκηρύξει θέσεις εισαγωγής το Φθινόπωρο 2018 με έναρξη μαθημάτων τον Φεβρουάριο 2019.

Περισσότερες πληροφορίες θα είναι διαθέσιμες στην ιστοσελίδα του Δ.Π.Μ.Σ. που αναμένεται να ενεργοποιηθεί σύντομα.

Δείτε εδώ το ωράριο λειτουργίας των βιβλιοθηκών του Τμήματος.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 123 επισκέπτες και κανένα μέλος