Ανακοινώσεις Διδασκόντων

ΥΠΟ-02 τμήματα πρωτοετών

ΥΠΟ-02 τμήματα πρωτοετών

 

Ειδικά για την πρώτη εβδομάδα του μαθήματος, οι πρωτοετείς φοιτητές έχουν χωριστεί σε 3 groups. Σας παρακαλούμε να έρθετε στο group στο οποίο θα βρείτε το όνομά σας.

Το μάθημα ειδικά για την πρώτη εβδομάδα θα αρχίσει στις 09.00.

 

       

Group I

Τρίτη 09.00

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑ

 

ΑΕΜ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΑΡΙΑ

 

2

ΑΓΕΛΑΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

 

3

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

4

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

5

ΑΝΤΡΕΤΤΙ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

6

ΑΡΒΑΝΙΤΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

7

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

8

ΑΡΕΤΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

 

9

ΒΑΡΙΑ

ΑΡΙΕΤΤΑ

 

10

ΒΑΡΥΠΑΤΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ

 

11

ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

 

12

ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ

ΝΙΚΗ

 

13

ΔΕΜΕΡΤΖΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

14

ΔΟΥΡΑΜΠΕΗ

ΕΛΕΝΗ

 

15

ΕΜΜΑ ΦΕΡΛΟΥΓΚΑ

ΙΩΑΝΝΑ

 

16

ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ

ΑΝΝΑ

 

17

ΖΩΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

18

ΘΕΟΔΩΡΑΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

 

19

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

 

20

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

 

21

ΚΑΛΟΥΔΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ

 

22

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

 

23

ΚΑΝΤΡΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

 

24

ΚΑΠΠΑΤΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ

 

25

ΚΑΡΑΒΙΔΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

26

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ

ΙΩΑΝΝΑ

 

27

ΚΑΡΓΙΩΤΗ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

 

28

ΚΑΡΤΑ

ΑΝΝΑ

 

29

ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑ

ΣΓΟΥΡΩ

 

30

ΚΑΨΑΜΠΕΛΗ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

 

31

ΚΕΦΑΛΑ

ΜΑΡΙΑ-ΑΣΗΜΙΝΑ

 

32

ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

33

ΚΙΤΣΟΥ

ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

 

34

ΚΟΒΑΤΣΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

       
       

Group II

Τετάρτη 09.00

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑ

 

ΑΕΜ

35

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΝΑ

 

36

ΚΟΥΚΚΟΥ

ΑΝΝΑ

 

37

ΚΟΥΛΟΥΡΗ

ΜΑΡΙΑ - ΜΑΡΚΕΛΛΑ

 

38

ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ

ΝΑΤΑΛΙΑ

 

39

ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΟΥ

ΡΩΜΑΛΕΑ  ΝΙΚΗ

 

40

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΘΑΛΕΙΑ

 

41

ΛΑΔΑ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

 

42

ΛΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

43

ΛΙΑΓΓΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

44

ΛΙΟΤΣΑ

ΑΝΝΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

 

45

ΛΥΚΟΥΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

 

46

ΜΑΓΓΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

47

ΜΑΚΑΒΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

48

ΜΑΝΙΑΤΗ

ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΗ

 

49

ΜΑΝΙΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

50

ΜΕΝΤΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

51

ΜΗΤΡΟΥΛΗ

ΕΛΕΝΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

 

52

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

53

ΜΟΡΒΑΝ

ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΝΙΚΑ

 

54

ΜΟΥΣΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

 

55

ΜΠΑΣΔΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

56

ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

 

57

ΜΠΙΜΠΑ

ΑΘΗΝΑ

 

58

ΜΠΙΤΖΕΝΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

 

59

ΜΠΟΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

60

ΜΠΡΙΝΙΑ

ΕΛΕΝΗ

 

61

ΜΠΡΙΣΚΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

 

62

ΝΙΚΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

63

ΝΙΩΤΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

64

ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

 

65

ΞΗΡΙΔΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ-ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

66

ΟΜΠΙΑΟΥΑ

ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ

 

67

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ

ΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

 

68

ΠΑΛΑΜΙΩΤΗ

ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΤΡΙΓΟΝΑ

 

       
       
       
       

Group III

Δευτέρα 09.00

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑ

 

ΑΕΜ

69

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ

ΑΡΙΑΔΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

70

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

71

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΕΦΕΛΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ

 

72

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

ΖΩΗ

 

73

ΠΑΠΠΑ

ΕΛΕΝΗ

 

74

ΠΑΡΑΚΑΤΣΕΛΑΚΗ

ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ

 

75

ΠΑΡΑΦΟΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ

 

76

ΠΑΡΔΑΛΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

 

77

ΠΟΝΑΤΣΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

 

78

ΠΡΙΝΤΕΖΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 

79

ΡΗΓΑ

ΖΩΗ

 

80

ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ - ΣΑΚΑΛΗ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

 

81

ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

82

ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

83

ΣΙΑΚΚΑ

ΕΛΛΗ

 

84

ΣΙΣΚΑ

ΜΑΡΙΝΑ

 

85

ΣΜΙΛΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

 

86

ΣΟΪΤΑΡΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

87

ΣΟΥΡΕΤΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

88

ΣΟΦΙΑΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

 

89

ΣΤΑΘΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 

90

ΤΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

91

ΤΙΜΠΙ ΜΟΝΓΚΑ

ΛΟΥΣΙ ΜΙΤΑΝΟ

 

92

ΤΣΑΚΙΡΙΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

 

93

ΤΣΑΜΑΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

94

ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ

ΑΣΠΑΣΙΑ

 

95

ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

 

96

ΦΑΙΤ

ΕΛΙΖΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΡΑΝΤΑ

 

97

ΦΛΩΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΜΑΡΙΑ

 

98

ΦΡΑΓΚΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

 

99

ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ

ΦΟΙΒΟΣ

 

100

ΧΑΤΖΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

101

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

 

102

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ

ΣΑΒΙΝΑ

 

 

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΩΝ

Δείτε εδώ το ωράριο λειτουργίας των βιβλιοθηκών του Τμήματος.

Χάρτης

Φωτογραφίες

Επισκέψεις

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 9 επισκέπτες και κανένα μέλος

Επικοινωνήστε

(+30) 2310-995176

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.